zespół adehade – nieinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Opcja plus – gry lotto

Opcja plus – gry lotto

cze 13, 2017

Gry, które oferuje Totalizator Sportowy, mają różne zasady. Z tego powodu część osób rezygnuje z tych bardziej skomplikowanych. Tymczasem nawet gra Multi Multi jest niezwykle prosta. Co należy wiedzieć o grach liczbowych wchodzących w ofertę lotto?
Obecnie wiele gier ma inne nazwy niż wcześniej. Duży lotek to obecnie Lotto, Express lotek to obecnie Mini Lotto. Multilotek to obecnie Multi Multi. Zasady gier zazwyczaj jednak pozostały takie same. Jedyne, co warto wiedzieć, to wprowadzenie opcji plus w przypadku gier Lotto oraz Multi Multi. Na czym ona polega?

 

W przypadku gry Lotto, Lotto plus to udział w dodatkowym losowaniu. Daje to szansę na wygranie miliona złotych. W przypadku gry Multi Multi plusem nazywana jest liczba, która wypadła na końcu losowania. Jeśli dana osoba zdecydowała się na grę z plusem i wśród wytypowanych przez nią liczb znalazł się plus, to wygrana jest większa niż w przypadku standardowej gry.
Wyniki multilotka jak i innych gier oferowanych przez Totalizator Sportowy można znaleźć w kolekturach oraz w internecie. Można również obserwować losowanie na bieżąco i od razu sprawdzić wynik.