zespół adehade – nieinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Skuteczny krem na zmarszczki pod oczy. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Skuteczny krem na zmarszczki pod oczy. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

lip 3, 2017

“Oczy są zwierciadłem duszy” – mawia się od lat, i jest to zgodne z prawdą. spojrzenia bowiem zawsze zdradzi nawet najbardziej znamienitego aktora czy kłamcę. Można kłamać gestami, a jeszcze łatwiej słowami, lecz nie sposób kłamać oczami. Oczy to bowiem “zwierciadło naszej duszy”. A naprawdę szczere i niezakłamane spojrzenie mają tylko dzieci.
Dzisiaj, gdy z jednej strony doskwiera nam bardzo zanieczyszczenie środowisko, gdy wciąż się spieszymy, nie mamy czasu na odpoczynek i sen, gdy żyjemy w ogromnym napięciu a jednoczesne spędzamy mnóstwo czasu przed ekranem telewizorów, laptopów, smartfonów itd. – nasze oczy są szczególnie przemęczone co odbija się na naszym wyglądzie. Więc powinniśmy o nie dbać.

 

Jak dbać o oczy? Jak pozbyć się pojawiających się pod nimi przebarwień, “worków” i zmarszczek?
Podstawą pielęgnacji oczu jest, a raczej powinien być, krem na zmarszczki. Lecz nie może to być pierwszy lepszy przeciwzmarszczkowy krem, a przeznaczony właśnie pod oczy – silny, skuteczny za zarazem bardzo delikatny, gdyż skóra pod oczami jest bardzo cienka i wrażliwa, podatna na podrażnienia. Wybierajmy więc sprawdzony przeciwzmarszczkowy krem pod oczy.