zespół adehade – nieinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Zrób sobie peeling – peeling medyczny złuszczanie naskórka Warszawa Mokotów

Zrób sobie peeling –  peeling medyczny złuszczanie naskórka Warszawa Mokotów

paź 30, 2017

Jak Cię widza tak Cię piszą – mawiały nasze babcie, mamy, i choć przysłowie to ma długa tradycję, jest powtarzane do dziś. Ponieważ jest wciąż aktualne. Choć wydaje się oczywistym, że uroda nie trwa wiecznie i ważniejsze niż wygląd są (a przynajmniej powinny być) nasze zalety wewnętrzne, intelektualne, duchowe, nasza aparycja ma ogromne znaczenie w tym, jak odbierają nas inni. I jak nas traktują – na wszelkich polach życia. Zawodowym, prywatnym itd.

 

A zatem ubranie, zgrabna sylwetka – te są tu oczywiście bardzo istotne, wręcz kluczowe. Lecz równie ważne jest to, jak wygląda nasza twarz. Nie tylko to, czy jesteśmy ładni – ale jaka jest nasza cera. A ta niestety często pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza dziś, gdy ogromne zanieczyszczenie środowiska i stres odbija się na naszych twarzach zmarszczkami, złym kolorytem skóry.
Tak właśnie wygląda wielu Warszawiaków – większości dzielnic, zwłaszcza takich jak śródmieście, Praga czy mokotów. Bop to własnie mieszkańcy tych dzielnic narażeni są na największy pośpiech i stres. Na szczęście każdy zakład kosmetyczny oferuje złuszczanie naskórka czy peeling medyczny, który zdecydowanie poprawi nasz stan. A raczej stan naszej cery.