zespół adehade – nieinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Ćwiczenia na tyłek w domu

Ćwiczenia na tyłek w domu

lip 2, 2021

Nie jest tajemnicą, że duża ilość ruchu jest dobra dla zdrowia. Ale jeśli w przeszłości ćwiczenia sprawiały, że ciężko Ci się oddychało, dyszałeś i dyszałeś, możesz nie czuć się skłonny do przyłączenia się do siłowni. Ćwiczenia pośladków mogą jednak zwalczyć niektóre z tych dolegliwości, jak wynika z jednego z badań.

Pośladki to mięśnie biegnące od miednicy do stawu biodrowego. Mięśnie pośladków to jednak technicznie rzecz biorąc dwa mięśnie – gluteus medius i gluteus maximus. Oba są ważnymi mięśniami. Gluteus maximus, większy z nich, jest odpowiedzialny za rozciąganie biodra, a gluteus medius, mniejszy z nich, jest ważny dla zgięcia – zginania i prostowania biodra.

Gluteus maximus odgrywa dużą rolę w bieganiu, skakaniu i kopaniu, podczas gdy gluteus medius jest ważny podczas chodzenia, kucania i wszystkiego, co wymaga pochylania się do przodu.

Ćwiczenie ma pozytywny związek z siłą, a wzmocnienie pośladków może poprawić przepływ krwi u danej osoby, zgodnie z Journal of Strength and Conditioning Research z 2010 roku. Jest to ważne, ponieważ mięśnie pośladkowe doprowadzają krew do dolnej części ciała.

To również pomaga. Według Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, ćwiczenie pośladków może pomóc ludziom, którzy cierpią na chroniczny ból w dolnej części pleców.

Normalna grupa ludzi ćwiczy na siłowni i stara się unikać sali z ciężarkami. Normalna grupa ludzi ma nadwagę i stara się unikać bieżni. Normalny zestaw ludzi ma problem i chce go uniknąć.
Ale problem z tymi ludźmi nie polega na tym, że nie chcą pracować nad swoim problemem. Chodzi o to, że nie będą pracować nad swoim problemem wystarczająco ciężko.

Problemem nie jest to, że nie chcą ciężko pracować. Problemem jest to, że nie chcą ciężko pracować nad właściwymi rzeczami.

W świecie fitness, istnieje popularne uprzedzenie do specjalizacji. Jeden rozmiar dla wszystkich podejście wydaje się być najbardziej skutecznym sposobem, aby uzyskać wyniki: idź na bieżni, podnieść ciężary, łatwe na przysiady, itp. To błąd.

Budowanie mięśni wymaga starannie skalibrowanego zestawu ćwiczeń. Program mający na celu zwiększenie siły musi zawierać ćwiczenia, które obciążają mięśnie. Program mający na celu poprawę sprawności sercowo-naczyniowej musi zawierać ćwiczenia, które obciążają układ sercowo-naczyniowy. Program mający na celu poprawę gibkości musi zawierać ćwiczenia, które obciążają układ mięśniowo-szkieletowy.

Siłownia jest pełna ludzi wykonujących niewłaściwe ćwiczenia. Spędzają godzinę na bieżni, wykonują kilkadziesiąt powtórzeń i kończą dzień.

Aby ułatwić Wam pracę przedstawiamy Wam ćwiczenia na tyłek w domu:

  • Przysiady sumo
  • Unoszenie bioder do góry w pozycji leżącej na plecach
  • Wymachy nóg w klęku podpartym
  • Unoszenie i zginanie nogi w pozycji leżącej na boku
  • Przysiady klasyczne
  • Wykopy w pozycji klęczącej podpartej