zespół adehade – nieinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Co pić na przeziębienie? Początek infekcji – Co na początek przeziębienia?

Co pić na przeziębienie? Początek infekcji – Co na początek przeziębienia?

kwi 3, 2018

Ogólnie przyjętą zasadą przy leczeniu wszystkich chorób jest to, że im szybciej zostaje podjęte działanie tym lepiej i wcześniej jest osiągany efekt wyzdrowienia lub poprawy dobrobytu.

Co na początek przeziębienia?

Drapanie w gardle, katar to odpowiedni moment na zadanie sobie pytania: “co na początek przeziębienia“? Jeśli objawy nie są jeszcze bardzo dotkliwe warto zacząć od sprawdzonych babcinych sposobów. Dzięki łagodnemu działaniu są wystarczające przy lekkich objawach a jednocześnie braku działań niepożądanych występujących przy zażywaniu substancji chemicznych.
Warto wzbogacić swoją dietę o owoce i warzywa bogate w witaminę C (np. brokuł, cytrusy), dodawać miodu do herbaty, wzbogacać dania o cebulę i czosnek. Przydatne są płukanki na gardło oraz środki dostępne w aptece.

Co pić na przeziębienie?

Wobec mnogości ziół i preparatów farmaceutycznych trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: “co pić na przeziębienie?”
-Sok z malin- działanie przeciwgorączkowe, wysoka zawartość witaminy C umożliwia odbudowanie odporności organizmu.
-Napój z czarnego bzu- hamuje namnażanie wirusów, ma działanie bakteriobójcze, oprócz tego jest skarbnicą witamin A, C, B oraz minerałów.
-Czystek- działa immunostymulująco, przeciwalergicznie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Stosowany w postaci tabletek do ssania dodatkowo powleka błonę śluzową gardła.
-Gotowe preparaty dostępne w aptece zawierające substancje przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwkaszlowe i zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa.